O mnie

Czym jest fotografia ?

Dla mnie wielką pasją, która daje wiele radości i satysfakcji. Jej wynik pozwala zatrzymać w kadrze ważne i mniej ważne momenty naszego życia. O ile nasze przeżycia i widoki, które widzieliśmy ulegają różnym przekształceniom, o tyle obrazy zarejestrowane aparatem zawsze są niezmienne. Dzięki temu fotografia pozwala na nowo przeżywać ponownie wiele chwil, które były naszym udziałem.

Na początku mojej przygody z aparatem zaczynałem od tzw. fotografii rodzinnej, ale później zacząłem dostrzegać wiele innych obszarów z mojego otoczenia – na przestrzeni ponad dwóch dekad mojej fotograficznej przygody zmienił się także mój warsztat, co doskonale widać na części fotografii …

Zdjęcia w galerii zostały zrobione przy użyciu m.in. aparatów Yashica FX-3, Practica BX-20, Minolta 300si oraz Nikon F80, a z grupy aparatów cyfrowych Canon Power Shot Pro 1 i serią aparatów Nikon D zaczynając od D70. Jako filmy używane były głównie Fujicolor Superia 400.

W kilku galeriach można można także znaleźć moje filmiki tematycznie związane z prezentowanymi zdjęciami – szczegóły w zakładce “Co nowego ?” . To kolejny kierunek mojej pasji, choć aparat fotograficzny nadal jest na pierwszym miejscu.

Zapraszam także na:

Kontakt do mnie