Co nowego ?

Historia zmian

17 czerwca 2022

Tym razem dodałem nową galerię ze zdjęciami z Katedry i Parku Oliwskiego. Uzupełniłem też pojedynczymi zdjęciami galerie: Trójmiasto, Moje zwierzaki, Struktura, Woda, oraz Latanie

22 maja 2022

Nowa porcja zdjęć w istniejących katalogach. Dodałem fotki do Gdańsk/Gdynia Port, W moim ogrodzie, Zwierzęta, Rośliny oraz Detale.  Wkrótce kolejne …

2 stycznia 2022

Kolejne dwa nowe filmiki pojawiły się na mojej witrynie. Opowiadają one o ciekawej wyspie Mainau położonej na Jeziorze Bodeńskim oraz o BMW, które każdemu miłośnikowi tej marki kojarzy się z Monachium i Bawarią.

31 grudnia 2021

Opublikowałem kolejne trzy filmiki w ramach uzupełnień galerii ze zdjęciami. Są to Zugspitze, Meersburg oraz Lindau.

30 grudnia 2021

Dzisiaj dodałem kolejny filmik – Konigssee. Zdecydowałem się także na zrobienie podstrony ze wszystkimi filmikami w jednym miejscu, które są już opublikowane w różnych miejscach na mojej witrynie.

25 grudnia 2021

Kolejne filmiki z miejsc, w których robiłem zdjęcia. Są to Kehlsteinhaus, Salzburg. oraz Swarovski Outside. Zrobiłem także kolejną porcję zdjęć prac mojej “Połówki” dodając je do galerii Homework, w tym fotki ostatnich jej ozdób świątecznych. Ponieważ niedawno pobawiłem się trochę robieniem panoram za pomocą smartfona i stwierdziłem, że efekty są fajne, zdecydowałem się na stworzenie osobnej galerii o nazwie Panoramy z tego typu pracami.

18 grudnia 2021

Ostatnio zima sprawiła miłą niespodziankę i przez kilka dni na drzewach, krzewach, ogrodzeniach pojawiły się efekty zamarzającej szadzi. Tego typu zjawiska nie mają miejsca zbyt często, a jak już, to nie przez tyle dni. Kilkadziesiąt zdjęć jakie zrobiłem o różnych porach można zobaczyć w galerii Zima. Oprócz tego dodałem do galerii Trójmiasto kilka nowych fotek z Sopotu, w tym m.in. zdjęcia działającej na mrozie … fontanny.

11 grudnia 2021

Ponieważ jakiś czas temu zacząłem bawić się także tworzeniem i montażem krótkich filmików, zdecydowałem się na dodanie niektórych z nich na mojej stronie jako uzupełnienie zdjęć z określonych miejsc. Kilka pierwszych można oglądnąć w galerii Partanach Gorge, Hafelekar, Innsbruck oraz Miniaturwunderland.

11 listopada 2021

Dodałem kilka kolejnych najnowszych fotek z portu w Gdańsku, utworzyłem nowe galerie z Dworu Artusa, Muzeum Morskiego oraz Sołdka jako efekt naszych pierwszych wizyt w tych miejscach jakie zrealizowaliśmy przy okazji weekendowego pobytu. Wrzuciłem także zdjęcia z nowej siedziby Muzeum Bursztynu. Porównując z poprzednią siedzibą, obecna wyszła bardzo na plus całej ekspozycji.

7 listopada 2021

Kilkudniowy październikowy wypad na północ Polski zahaczył o znane wielu osobom ze zdjęć w Internecie miasteczko Gniew. Niestety pogoda nam mocno nie sprzyjała z uwagi na wichurę i deszcz, ale mimo tego warto było tam zaglądnąć. Na pewno warto będzie tam wrócić.

6 listopada 2021

Przy okazji wizyty w Arkadii i Nieborowie zaglądnęliśmy do muzeum starych samochodów. Kolekcja obejmuje różne okresy, a największy zbiór pojazdów i motocykli jest z okresu PRLu. Dzisiaj także dodałem dużą porcję zdjęć z Trójmiasta, w tym miejsc które za jakiś czas całkowicie znikną z krajobrazu.

4 listopada 2021

Jesienna wizyta w Nieborowie i Arkadii zaowocowała nowymi zdjęciami z tych miejsc.

4 listopada 2021

W tym roku znowu wybrałem się do Łodzi na Light Move Festival. Impreza dla fanów gry światła i muzyki, którą warto zobaczyć.

3 listopada 2021

Kolejna porcja zdjęć. Tym razem ciekawe miejsce jakim jest Bazylika Mariacka w Gdańsku.  Ciekawa architektura wnętrza i ponad 400 schodów na wieżę.

17 września 2021

Wstawiłem kolejne zdjęcia. Tym razem kilka fotek z Kutna, gdzie wybraliśmy się na kawę, osobnej wyprawy do Golubia Dobrzynia oraz Zamku w tym mieście, a także do Brodnicy.

12 września 2021

Dodałem nowy zestaw zdjęć z Inowrocławia. Ciekawe miejsca i sporo jeszcze do zrobienia, aby stare miasto wyglądało uroczo. Innym światem jest park zdrojowy. Z kolei w galerii Toruń pojawiły się kolejne zdjęcia.

27 sierpnia 2021

Wrzuciłem nowe zdjęcia z Trójmiasta oraz portu w Gdańsku

26 sierpnia 2021

Przeglądnąłem swoje archiwa zdjęć i pouzupełniałem szereg galerii, w tym dodałem nowe takiej jak Westerplatte, Liepaja, Wambierzyce, Olsztyn w Jurze, Katowice oraz Gliwice. Wydzieliłem także z galerii Zwierzęta osobną galerię o psach.

9 sierpnia 2021

Przeglądając stare zdjęcia znalazłem wydarzenie z 5 kwietnia 2005 – była to Msza Narodowa za Jana Pawła II

7 sierpnia 2021

Dodałem nowe zdjęcia do galerii w Moim ogrodzie oraz Gdańsk/Gdynia port.