Co nowego ?

Historia zmian

11 listopada 2021

Dodałem kilka kolejnych najnowszych fotek z portu w Gdańsku, utworzyłem nowe galerie z Dworu Artusa, Muzeum Morskiego oraz Sołdka jako efekt naszych pierwszych wizyt w tych miejscach jakie zrealizowaliśmy przy okazji weekendowego pobytu. Wrzuciłem także zdjęcia z nowej siedziby Muzeum Bursztynu. Porównując z poprzednią siedzibą, obecna wyszła bardzo na plus całej ekspozycji.

7 listopada 2021

Kilkudniowy październikowy wypad na północ Polski zahaczył o znane wielu osobom ze zdjęć w Internecie miasteczko Gniew. Niestety pogoda nam mocno nie sprzyjała z uwagi na wichurę i deszcz, ale mimo tego warto było tam zaglądnąć. Na pewno warto będzie tam wrócić.

6 listopada 2021

Przy okazji wizyty w Arkadii i Nieborowie zaglądnęliśmy do muzeum starych samochodów. Kolekcja obejmuje różne okresy, a największy zbiór pojazdów i motocykli jest z okresu PRLu. Dzisiaj także dodałem dużą porcję zdjęć z Trójmiasta, w tym miejsc które za jakiś czas całkowicie znikną z krajobrazu.

4 listopada 2021

Jesienna wizyta w Nieborowie i Arkadii zaowocowała nowymi zdjęciami z tych miejsc.

4 listopada 2021

W tym roku znowu wybrałem się do Łodzi na Light Move Festival. Impreza dla fanów gry światła i muzyki, którą warto zobaczyć.

3 listopada 2021

Kolejna porcja zdjęć. Tym razem ciekawe miejsce jakim jest Bazylika Mariacka w Gdańsku.  Ciekawa architektura wnętrza i ponad 400 schodów na wieżę.

17 września 2021

Wstawiłem kolejne zdjęcia. Tym razem kilka fotek z Kutna, gdzie wybraliśmy się na kawę, osobnej wyprawy do Golubia Dobrzynia oraz Zamku w tym mieście, a także do Brodnicy.

12 września 2021

Dodałem nowy zestaw zdjęć z Inowrocławia. Ciekawe miejsca i sporo jeszcze do zrobienia, aby stare miasto wyglądało uroczo. Innym światem jest park zdrojowy. Z kolei w galerii Toruń pojawiły się kolejne zdjęcia.

27 sierpnia 2021

Wrzuciłem nowe zdjęcia z Trójmiasta oraz portu w Gdańsku

26 sierpnia 2021

Przeglądnąłem swoje archiwa zdjęć i pouzupełniałem szereg galerii, w tym dodałem nowe takiej jak Westerplatte, Liepaja, Wambierzyce, Olsztyn w Jurze, Katowice oraz Gliwice. Wydzieliłem także z galerii Zwierzęta osobną galerię o psach.

9 sierpnia 2021

Przeglądając stare zdjęcia znalazłem wydarzenie z 5 kwietnia 2005 – była to Msza Narodowa za Jana Pawła II

7 sierpnia 2021

Dodałem nowe zdjęcia do galerii w Moim ogrodzie oraz Gdańsk/Gdynia port.

1 sierpnia 2021

Właśnie zakończyłem przenoszenie witryny na nowy CMS i jej sporą przebudowę. Oczywiście wykorzystałem pewne pomysły jakie funkcjonowały na poprzedniej, jednakże jest sporo nowości, a przede wszystkim lepsza wydajność i prawidłowe formatowanie na urządzeniach mobilnych.

31 grudnia 2020

Uzupełniłem kilka galerii o kolejne nowe fotki. Znalazły się one m.in. w : W moim ogrodzie, Zima, Trójmiasto, Detale, Rośliny

18 lipca 2020

Papugarnia, Ratusz, Kolej, Muzeum samochodów amerykańskich. Obecnie jestem już na bieżąco

7 czerwca 2020

… i kolejne oraz uzupełnienie w galerii Trójmiasto, Krems, Muzeum Bursztynu

20 maja 2020

… następna galeria – Hinterhaus

16 maja 2020

… i ciąg dalszy – Melk, Schönbühel, Dürnstein